צילומי הריון

 

הרגע המאושר הגיע וגיליתם שאתם בהריון

בין כל ההכנות לקראת הנסיך או הנסיכה שבדרך כדאי ליהנות מכל רגע ומכל שינוי שחל בחייכם ואחת הדרכים הנפלאות לעשות זאת היא לעצור ולהנציח את השינוי הכל כך יפה שחל בגופך בעזרת צילום הריון מקצועי. הצילומים מתרחשים בסטודיו סגור באווירה נינוחה,קלילה ואינטימית, תוך כדי שימוש ברקעים שונים, אביזרים ותלבושות. בשבילך יש הכל ואינך צריכה להביא דבר.

הצילומים נמשכים כשעה או שעה וחצי בהתאם לחבילות הצילום השונות וניתן להגיע לבד, עם בן הזוג וכמובן שאם יש ילדים נוספים הם יותר ממוזמנים להצטרף לחוויה, הכל תלוי בך ובתחושת הנוחות שלך. בסוף התהליך אתם מקבלים דיסק עם התמונות, עריכה וליטוש של מספר תמונות ואלבום.

לאלו מכם שרוצים להגיע לצילומים גם לאחר הלידה ישנן חבילות צילום מיוחדות או הנחה לצילומים עם התינוק. צילום התינוקות המפורסם ביותר היום הוא צילום הניו בורן בו מצולמים התינוקות בגיל 5-10 ימים או מקסימום עד גיל 3 שבועות בתנוחות פיסוליות ומתוקות, עם ובלי ההורים.

מתי כדאי לי להגיע? זו שאלה שכולן שואלות ואין לה תשובה של ממש. הכי חשוב שתגיעי מתי שאת מרגישה שזה השלב בו הבטן מספיק בולטת ובו את מרגישה הכי טוב עם גופך, זה השלב בו את רוצה לעצור ולתעד. ישנן נשים שמגיעות לצילומים בשבוע 26 וישנן בשבוע 38, באופן אישי אני לא ממליצה להגיע מוקדם מדי ולא לחכות לסוף ההיריון.

 

השאירו פרטים ואחזור אליכם או התקשרו:050-3948845

שם טלפון הודעה