צילומי יום הולדת שנה

צילומי יום הולדת שנה מתוקים במיוחד

יום הולדת שנה הינו מאורע מיוחד במינו, כך שמטבע הדברים אנו רוצים לציינו באופן הולם. בסטודיו צילום ורד סיסם שחר תוכלו להנציח את המאורע עם צילומי יום הולדת שנה מתוקים במיוחד, לרבות אפשרות של צילומי קייק שמאס ממיסים.

ייחודו של יום הולדת שנה

יום הולדת שנה הוא תאריך מיוחד וחשוב המציין את תום שנת החיים הראשונה של התינוק. כבר מרגע הלידה נוכחותו של האדם החדש מרגשת ומשמעותית, בעוד בני המשפחה נהנים מהתוספת החדשה על כל המשתמע מכך. לכן, הנצחתו של המועד חשובה לאנשים רבים, כשאחת האפשרויות היותר אטרקטיביות היא סט צילומים מקצועי ויפה במיוחד. הצילומים ידגישו את משמעותו הגדולה של הרגע, ויתעדו את קסמו ויופיו המיוחד של ילדכם.

כל מה שנדרש לצילומי יום הולדת שנה

הסטודיו מנוהל על ידי ורד סיסם שחר, צלמת מקצועית בוגרת קאמרה אובסקורה, המתמחה בצילומי משפחה, צילומי הריון, ניו בורן ותינוקות. הצילומים מבוצעים בסטודיו סגור, מרווח וממוזג הכולל את כל הנחוץ עבור תמונות יום הולדת שנה לרבות מוסיקת רקע, שלל אבזרים ותלבושות ורקעים צבעוניים וחלקים. בנוסף, הסטודיו מצויד בפינת משחקים גדולה אשר תנעים את שהותם של ילדכם ואחיו במקום. כמו כן, תוכלו לבחור בעוגת יום הולדת מרהיבה ומאוד טעימה עבור הקייק סמאש, וזאת מתוך מבחר  סוגי עוגות  שונות.

צילומים מהנים

ניסיוני העשיר בצילומי ילדים ותינוקות מאפשר לי לערכם באווירה מהנה וחווייתית, ועם הרבה אהבה, הבנה וסובלנות. הצילומים עצמם אורכים כ- 45 הדקות ומתחילים בצילומי משפחה בהרכבים שונים ובבגדים חגיגיים ויפים. במהלכם יוכלו בעלי השמחה הקטנטנים להתרגל בעדינות למצלמה, ולהרגיש בנוח בסטודיו. בהמשך נצלם את בן או בת השנה לבד בסט צילומים קסום, ולבסוף יוקדשו הצילומים לקייס סמאש שמח במיוחד שבו הילדים מכתיבים למעשה את אופי וקצב הצילומים. בסיום התהליך תזכו לקבל דיסק שבתוכו כל התמונות שצולמו בסטודיו, מהן תבחרו עשרה צילומים שישמשו להכנת קולאז' יפהפייה וצבעוני. כמו כן, המעוניינים יוכלו להגדיל חלק מהצילומים לבד קנבס.

להזמנות ומידע נוסף

רוצים להנציח את יום הולדת השנה של בנכם או בתכם באופן מרהיב ומהנה? אם כן, אני מזמינה אתכם לפנות עליי, ורצוי כמה שיותר מוקדם, כדי שנוכל לתאם את המועד המתאים והנוח ביותר עבורכם. להזמנת מועד צילומים וקבלת פרטים נוספים צרו קשר עם הסטודיו בטלפון 050-3948845, ואני אשמח לסייע בידכם בכל שאלה ובקשה.

השאירו פרטים ואחזור אליכם או התקשרו:050-3948845

שם טלפון הודעה